میزکارهااخباردرباره ماارتباط با ما work anline samandehi

روش های آسان برای افزایش درآمد افراد دورکار

1401/06/14 - 11:31
picture

روش های آسان برای افزایش درآمد افراد دورکار

درادامه راهکار هایی برای افزایش درآمد افراد دورکار را می خوانید.

بیشتربخوانید : چگونه از کار لذت ببریم؟

1. خودتان را خوب نشان دهید

به چند روش می‌توانید خودتان را یک فریلنسر خوب نشان دهید و یکی از اولین بخش‌هایی که باید به آن توجه کنید، نمونه کار‌های آنلاین شماست. اگر هنوز نمونه کاری ندارید، همین الان یکی بسازید. این نمونه کار به مشتری اجازه می‌دهد، به سادگی آنچه انجام داده اید و آنچه می‌توانید انجام دهید را ببیند. برای درج نمونه کار‌های خود می‌توانید از حساب کاربری اینستاگرام و لینکدین خود استفاده کنید.

هدف شما از ارائه نمونه کار، فقط ایجاد یک وبسایت نیست. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنم که برای این کار زمان بگذارید و به آن به عنوان فرصتی برای نشان دادن بهترین کارها، مهارت‌ها و تجربیاتی که شما را از بقیه مجزا می‌کند، نگاه کنید.

اگر وبسایت یا صفحه‌ی نمونه‌ی آنلاینی ندارید، پروفایل‌های دیگر شما باید به روز باشند و شما را خوب نشان دهند. طرح‌هایی از بهترین سایت‌ها انتخاب کنید و نمونه کار‌هایی را که برای دیگران نیز انجام داده اید را به آن اضافه کنید، سپس آیتم‌های نمونه و جزئیات را هر جا که ممکن است به آن‌ها اضافه کنید؛ بنابراین برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر همیشه لینک نمونه کارتان را برای مشتریان آتی خود ارسال کنید و سه ویژگی اصلی کارتان را نیز در متن ایمیل بنویسید. برخی از افراد می‌خواهند روی لینک کلیک کنند و به خوبی آن را بررسی نمایند، اما برخی دیگر فقط یک تصویر از کار ما می‌خواهند. این روش به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های بیشتری به دست آورید.

2. روی جایگاه‌ها و موقعیت‌های جدید تمرکز کنید

برای یافتن یک جایگاه بهتر زمان صرف کنید. برای مثال اگر بتوانید به بهترین عکاس الکترونیک برای کسب و کار‌های کوچک تبدیل شوید، ناگهان از دیگر عکاسان فریلنسر عمومی جدا خواهید شد. در این صورت هنگام مذاکره با مشتری در مورد فرصت‌های شغلی، قدرت نفوذ شما بالا خواهد بود، چرا که می‌توانید تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی نیاز تخصصی آن‌ها ارائه کنید.

برای افزایش درآمد به عنوان یک فریلنسر کنترل موقعیت خود را در دست بگیرید و از تجربه‌ی خود برای کسب اعتبار بیشتر طی مکالمات و مذاکرات اولیه استفاده کنید؛ مثلا خود من وقتی با مشتری‌ها کار می‌کردم، متوجه شدم که تصاویر با پس زمینه‌ی سفید فروش بیشتری دارند؛ بنابراین اگر در مورد صنعت آن‌ها اطلاعات داشته باشید، مشتری از استخدام شما حس بهتری خواهد داشت.

3. نگذارید ترس بر شما غلبه کند

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کاربازار بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.
ثبت پروژه جدید