میزکارهااخباردرباره ماارتباط با ما work anline samandehi

بسته حمایتی ده میلیون تومانی برای طراحان سایت فریلنسر پل دیزاینرز

1401/06/13 - 15:42
picture

،به گفته مهندس نیما صالح زاده نیک سیرت , موسس سایت فریلنسر پل دیزاینرز ، این حمایت از مهندسان معماری , طراحان گرافیک و نقاشی خواهد بود . و شرایط لازم برای دریافت این تسهیلات به قرار زیر است. متقاضیان باید از طریق ثبت نام در سایت فریلنسر پل , نمونه کارها و پورتفولیو حرفه ای خودشان را ارسال کنند .

بعد از تایید توسط دپارتمان عضویت این مجموعه , راهنمایی های لازم در این خصوص برای طراحان ارسال خواهد شد . برای همین منظور دفترچه راهنمای صوتی برای فریلنسر ها ارسال خواهد شد . طراحانی که متقاضی دریافت بسته حمایتی هستند , باید پورتفولیو ارسالی را طبق استانداردهای این دفترچه راهنما ارسال کنند . 

محتوای بسته حمایتی :

طراحانی که این بسته حمایتی را به صورت رایگان دریافت میکنند , به مدت یک سال از طریق فضاهای تبلیغاتی گوناگون برای آن ها برند سازی خواهد شد . این تبلیغات به صورت های تبلیغ در سایت های پربازدید ایرانی , تبلیغ در اپلیکیشن های برتر , ارسال پوش نوتیفیکیشن و ایمیل  مارکتینگ خواهد بود . همچنین پاداش نقدی پانصد تا هفتصد هزار تومانی به صورت نقدی به حساب طراحان واریز خواهد شد .

گزارش این بسته های حمایتی به صورت ماهانه به ایمیل شخصی طراحان ارسال خواهد شد .

دپارتمان عضویت پل , دفترچه راهنمای صوتی برای این بخش طراحی کرده است که بعد از پذیرش طراحان , در اختیار آنها قرار میگیرد . طبق این دفترچه صوتی , طراحان قدم به قدم در مسیر ارسال یک پورتفولیو موفق قرار میگیرند . سایت فریلنسر پل , ساز و کاری را طراحی  کرده است که کارفرما با ورود به پروفایل طراح فریلنسر , به صورت کامل با زندگی حرفه ای و  روحیات طراح آشنا شود . مشاهده یک پروتفولیو موفق , اولین تعامل طراح و کارفرما می باشد . مطمینا اگر در قدم اول , کارفرماها بتوانند طراح مورد علاقه خود را  درست انتخاب کنند , تعاملی سازنده شکل خواهد گرفت و پروژه در مسیری موفق حرکت خواهد کرد . 

زمینه های ثبت سفارش:

در حال حاضر , ثبت سفارش طراحی معماری و دکوراسیون , طراحی گرافیک , طراحی چهره , طراحی مدل سازی حرفه ای در این پلت فرم آماده ثبت سفارش می باشد . در ماه های آتی , بخش های دیگری نیز آماده ثبت سفارش خواهند شد . تمامی صفحات این سایت فریلنسر به هر دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس می باشد و کارفرمایان از کل جهان می توانند تجربه ثبت سفارش امن در پل را داشته باشند .


تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کاربازار بوده و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.
ثبت پروژه جدید